Bart Beerens, Directeur

Bart Beerens, Directeur



Mijn naam is Bart Beerens, vader van twee kinderen.
In mijn functie als DGA van Holding Bart Beerens B.V. ben ik verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen mijn bedrijf Bart Beerens Installatietechniek B.V..
Tel nr: 06-13102164
Email: bart@bbelektro.nl


Carla Beerens

Carla Beerens, Administratief medewerkster

Mijn naam is Carla Beerens. In mijn functie als administratief medewerkster verantwoordelijk voor de administratieve afhandeling van de uren administratie, in en verkoop facturatie en het debiteurenbeheer.

Tel nr 0495-625399
Email: adminstratie@bbelektro.nl


Esther Kleuskens

Functie: Algemene administratie
Tel nr: 0495-625399
Email: esther@bbelektro.nl


Ivo Kersten

Functie: Projectleider / Inspecteur E-installatie
In dienst: 2013-heden
Tel nr: 06-31946636
Email: ivo@bbelektro.nl


Thijs Janssen

Thijs Janssen

Functie: Monteur elektro/cv/koeltechniek
In dienst: 2015-heden
Tel nr: 06-21237147
Email: thijs@bbelektro.nl


Koen Roost

Functie: Service monteur / CAD tekenaar
In dienst: 2009-heden
Tel nr: 06-54927566
Email: koen@bbelektro.nl


Rens Coolen

Functie: 1e monteur / service monteur 
Tel nr 06-54926583
Email: rens@bbelektro.nl


Roy Thijs

Functie: Hulpmonteur E-installatie


Koen de Vries

Functie: Monteur E-installatie


Johan van Enckevort

Functie: Hulpmonteur E-installatie


Theo Gielen

Functie: 1e monteur elektro